W związku z dynamicznym rozwojem naszego biura, poszukujemy obecnie osób do pracy na stanowiskach:

SPEDYTOR

HANDLOWIEC

SPEDYTOR:

Wymagania:

– minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Spedytora Międzynarodowego lub Spedytora Morskiego
– umiejętności i doświadczenie w planowaniu i organizowaniu transportów morskich lub/i kolejowych lub/i lotniczych lub/i drogowych,
– umiejętności budowania i utrzymania długotrwałych relacji z klientami jak również podwykonawcami,
– znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,
– energia, chęci, zaangażowanie i pasja do realizacji założonych celów,
– mile widziana własna baza klientów i podwykonawców,

Zadania:

– realizacja bieżących zleceń spedycyjnych,
– dbałość o wizerunek firmy,
– rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami RRAS jak również zdobywanie nowych klientów,
– zaangażowanie i chęć aktywnego uczestniczenia w rozwoju RRAS

Oferujemy:

– stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
– stałe godziny pracy
– atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe: stała pensja i premia po okresie próbnym, uzależniona od wyników
– bardzo przyjazną atmosferę w zgranym zespole
– niezbędne narzędzia do realizacji zadań jak również wsparcie merytoryczne i mentalne
– otwartość kierownictwa na propozycję usprawnienia lub alternatywnych rozwiązań korzystnych dla klientów i RRAS.

HANDLOWIEC:

Wymagania:

– doświadczenie na stanowisku handlowca w firmie spedycyjnej mile widziane, ALE NIE JEST TO WARUNEK KONIECZNY,
– znajomość branży spedycyjnej ale i to NIE JEST WARUNKIEM KONIECZNYM
– mile widziana własna baza klientów i podwykonawców – TO TEŻ NIE JEST WARUNEK KONIECZNY, ALE MILE WIDZIANY
– energia, chęci, zaangażowanie, determinacja i pasja do realizacji założonych celów TO JEST WARUNEK KONIECZNY

Jeśli masz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z ludźmi, nie boisz się rozmawiać z ludźmi i potrafisz ich przekonać do swojej oferty to zapraszamy. My postaramy się Tobie pokazać co niezbędne by nawiązać pierwsze kontakt w branży, Ty natomiast pomożesz nam rozwijać RRAS.

Zadania:

– rozbudowa bazy klientów
– utrzymywanie relacji z klientami
– dalsza rozbudowa bazy klientów

Oferujemy:

– wynagrodzenie oparte o podstawę i atrakcyjną premię uzależnioną od osiąganych wyników i określoną na przejrzystych warunkach
– otwartość kierownictwa na propozycję usprawnienia lub alternatywnych rozwiązań korzystnych dla klienta jak również naszego przedsiębiorstwa

Wybierz najlepszą forma transportu dla Twojej firmy!

Zadzwoń: +48 58 742 56 35