Spedycja lotnicza – sprawdzone rozwiązanie

Doskonale wiemy jak cenny jest Twój czas, dlatego oferujemy kompleksową obsługę transportu powietrznego. Współpracujemy z sprawdzonymi przewoźnikami i liniami lotniczymi, by Twoja przesyłka dotarła w dowolne miejsce na ziemi na czas.

Niekwestionowaną zaletą transportu lotniczego jest szybka realizacja przy optymalnych kosztach. Zapewniamy kompleksową obsługę od momentu dostarczenia towaru na pokład samolotu aż do wyładunku. Działamy w systemie door-to-door.

Jak mówią “czas to pieniądz”, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę celną oraz dopełniamy wszelkich formalności w Twoim imieniu. Dbamy by wszystko było dopięte na ostatni guzik – dzięki temu możemy zagwarantować, że transport przebiegnie szybko i sprawnie.

Posiadając wieloletnie doświadczenie i współpracując ze sprawdzonymi liniami lotniczymi, gwarantujemy bezpieczeństwo Twojego ładunku. Transportowany ładunek jest pakowany do specjalnych kontenerów lub umieszczany na paletach lotniczych. Metoda składowania zależna jest od wielkości ładunku i rodzaju towaru.

Wybierz transport lotniczy z RRAS FORWARDING, bo:

  • Zapewniamy kompleksową obsługę spedycyjno-celną Twojego ładunku.

  • Posiadamy niezbędne certyfikaty i uprawnienia upoważniające do realizacji przesyłek lotniczych (na terenie kraju i za granicą).

  • Posiadamy doświadczenie oraz zaufanych przewoźników.

  • Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz terminową i solidną realizację zleconej usługi.

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas lub zadzwoń! Odpowiemy na nie i doradzimy wybór najlepszego rozwiązania.

spedycja lotnicza warszawa
spedycja lotnicza
transport lotniczy towarów