Jedną z gałęzi naszej działalności jest spedycja drogowa. Transport drogowy realizowany przy pomocy samochodów ciężarowych jest jedną z najpopularniejszych form transportu lądowego. Dużą zaletą transportu drogowego jest możliwość elastycznego dostosowania oferty do Klienta. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy jaką posiadamy możemy realizować usługę transportu drogowego na najwyższym poziomie.

W ramach naszej oferty realizujemy:

  • transport drogowy krajowy

  • transport drogowy międzynarodowy

  • transport towarów niebezpiecznych ADR

Zastanawiasz się jaka forma transportu będzie najlepsza dla Twojej firmy? Zadzwoń do nas, znajdziemy najlepsze rozwiązanie w ramach spedycji morskiej.
Telefon: +48(58)742-56-35

Dlaczego warto wybrać transport drogowy?

RRAS Forwarding współpracuje z przewoźnikami posiadającymi najnowszą flotę samochodów, która spełnia najbardziej rygorystyczne normy. Nasi partnerzy wykorzystują wszelkie typy naczep, dzięki czemu możemy zaoferować usługę dostosowaną do Państwa potrzeb. Nasi sprawdzeni kierowcy dostarczą Państwa ładunek bezpiecznie, w kontrolowanej temperaturze i we wskazanym terminie.

Jesteśmy elastyczni, naszą ofertę usług transportowych dostosowujemy do wymagań i oczekiwań klienta. W zależności od wielkości ładunku oraz jego rodzaju, możemy zaproponować różne typy transportu drogowego takie jak całopojazdowy, częściowy czy drobnicowy. Jeżeli nie wiedzą Państwo jaką opcję wybrać, nasi specjaliści służą pomocą i poradą. Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy ofertę kompleksową w zakresie importu i eksportu z wykorzystaniem krajowej jak i międzynarodowej sieci drogowej uwzględniając przy tym wszystkie kontynenty.

Transport drogowy towarów niebezpiecznych ADR

Rozwój produkcji spowodował wzrost zapotrzebowania na transport towarów, również tych niebezpiecznych. Efektem tego było utworzenie listy towarów niebezpiecznych oraz przepisów regulujących zasady ich transportu oraz wymogów wobec kierowców. Takie działania mają na celu zmniejszenie niebezpieczeństwa w przypadku kolizji drogowej.

Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy zaoferować kompleksową pomoc i doradztwo w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych ADR. Dopilnujemy wszelkich formalności i zadbamy o odpowiednie oznakowanie transportu. Dzięki temu powierzony nam ładunek dotrze bezpiecznie do miejsca przeznaczenia.