Transport powietrzny – sprawdzone rozwiązanie

Doskonale wiemy, jak cenny jest czas. Z tego względu oferujemy Państwu kompleksową obsługę spedycji lotniczej. Współpracujemy z najlepszymi liniami lotniczymi, żeby na czas dostarczyć dany ładunek w wybrane miejsce. Zaletą transportu lotniczego jest szybka realizacja transportu przy optymalnych kosztach. Dbamy o naszych Klientów, zapewniając nie tylko sam transport powietrzny, ale i pełną obsługę zanim towar znajdzie się na pokładzie samolotu i po tym, jak go opuści. Działamy w systemie door-to-door. Organizujemy cały transport od wybranego przez Klienta miejsca nadania, do docelowego.

Zapewniamy także obsługę celną, co znacznie ułatwia procedury i pozwala Państwu zaoszczędzić czas. Częścią naszej oferty jest też organizacja transportu, skrupulatne zaplanowanie każdego etapu, zorganizowanie przewoźnika. Dbamy by wszystko było dopięte na ostatni guzik – dzięki temu możemy zagwarantować, że transport przebiegnie szybko i sprawnie.

Korzystając z usług najlepszych linii lotniczych, możemy zagwarantować bezpieczeństwo różnego rodzaju ładunków. Towar przesyłany transportem lotniczym jest pakowany do kontenerów, lub umieszczany na paletach lotniczych. Oczywiście metoda składowania zależna jest od wielkości towarów.

Mamy wieloletnie doświadczenie w transporcie lotniczym. Dlaczego postawiliśmy również na transport lotniczy? Ponieważ naszym zdaniem w biznesie nie powinny istnieć ograniczenia związane z położeniem geograficznym. Naszym Klientom oferujemy kompletna obsługę spedycji lotniczej. Dostarczymy Twój ładunek w dowolne miejsce na kuli ziemskiej.

Dlaczego warto wybrać transport lotniczy z RRAS Forwarding?

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta, dlatego stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i uprawnienia upoważniające nas do realizowania spedycji międzynarodowej.

  • Doświadczenie w spedycji lotniczej

  • Atrakcyjne warunki współpracy

  • Kompleksowa obsługa spedycyjno-celna

  • Współpraca z rzetelnymi przewoźnikami

  • Terminowa i solidna realizacja usług

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące transportu powietrznego, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy wybór najlepszego rozwiązania.