Spedycja kolejowa międzynarodowa

Żeby zapewnić naszym Klientom bogaty wybór rozwiązań, oferujemy także transport kolejowy. Dlaczego warto wybrać transport szynowy? Ten rodzaj transportu doskonale sprawdza się w przypadku transportu na duże odległości, a także gdy mamy do czynienia z ładunkiem o dużym tonażu. Dzięki bogatemu doświadczeniu dostarczymy Twoje produkty do wybranego miejsca na świecie. Dla nas nie istnieją granice i rzeczy niemożliwie.

Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycji kolejowej. Reprezentujemy Klienta przed urzędami celnymi, dopełniamy wszelkich formalności związanych z transportem szynowym. Gwarantujemy terminowe dostawy i bezpieczeństwo przewożonego ładunku.
Masz pytania dotyczące transportu kolejowego? Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Chętnie doradzimy najlepsze rozwiązanie dla Twojego przedsiębiorstwa.

Transport kolejowy krajowy i międzynarodowy

Doskonale wiemy, jak dla płynnego działania firmy istotny jest sprawny transport. Terminowe dostawy, bezpieczeństwo przewożonego ładunku, a do tego atrakcyjne warunki współpracy – to zapewnia Twojej firmie jeszcze lepsze warunki rozwoju. Realizując nasze usługi, staramy się utrzymywać najwyższą jakość, która zaowocuje zaufaniem Klientów. Żeby zapewnić usługi spedycyjne na najwyższym poziomie, współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami kolejowymi. Zajmujemy się zarówno transportem kolejowym krajowym, jak i międzynarodowym.

Działamy elastycznie, dostosowując rozwiązania do oczekiwań i wymagań Klienta. Dlatego w wielu przypadkach stosujemy transport intermodalny. Założeniem tej metody transportu jest wykorzystanie różnych form transportu w celu przewiezienia ładunku od punktu A do punktu B. Transport kolejowy tworzy jedno z ogniw transportu intermodalnego realizowanego na bardzo dużych odległościach. Dlaczego warto wybrać transport intermodalny? Dobór różnych środków transportu pozwala na szybka dostawę ładunku i zmniejszenie kosztów transportu. To przekłada się na obniżenie kosztów, a także podniesienie jakości usług. Dzięki wykorzystaniu jednej jednostki ładunkowej (np. kontener) minimalizowane jest ryzyko uszkodzenia towaru.

Firma RRAS specjalizuje się również w realizowaniu importu oraz eksportu z/do Chin. Odpowiedni wybór środków transportu pozwala na optymalizację czasu i kosztów przewozu. W naszej ofercie znajdują się usługi w zakresie transportu:

  • Całokontenerowego – FCL

  • Drobnicowego – LCL